Vilistlaste õhtu

7.veebruaril toimus meie gümnaasiumis vilistlaste õhtu.Üritusel esines meie koolikoor Ljudmila Sjomina juhendamisel. Vilistlasi tervitas Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi direktor pr.Natalja Vergun. Sõna sai ka meie kooli vilistlane, õpetaja, lapsevanem ja õppealajuhataja  Svetlana Butkovskaja.Oma täiskasvanu elutee edust rääkis ka meie vilistlane Julija Smirnova.
news20 02_122a
Meie koolihoone sai valmis 1967.aastal.Alates aastatst1997 tegutseb meie kool Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi nime all. 2014.aastal koolihoone renoveeriti ning 1.septembrist 2015 tegutseme  renoveeritud koolihoones. 2017.aastal tähistas meie kool 50.juubelit. juba varsti saame ka 55-aastaseks.
news20 02_122
Kallid vilistlased!
Täname, et tulite,
et koos aega veetsite,
te näiasite armastust ja hoolt-
teid kutsus külla meie armas kool!
Edu  teile, kallid sõbrad!
Kohtumiseni!