HUVITEGEVUS
Tasuta huviringid
Tasuta huviringid algkooli õpilastele:
Koor
esmaspäev 8 tund
neljapäev- 6, 7, 8 tund.
Huviringijuht L.Sjomina.
Tasuta huviringid vanemate valikul:
Teisipäev Kunst 1. – 2. klassid – M.Rõmar
Neljapäev Kunst 3. – 4 klassid – M.Rõmar
või
Karate
teisipäev ja neljapäev:
6 tund – 1. klassid
7 tund – 2. – 4.klassid.
Huviringijuht – A. Lanberg
ringi nimetus |
toimumise aeg |
toimumise koht |
ringijuht |
Kunst 1. – 2.klassid |
TEISIPÄEV 6, 7 NELJAPÄEV |
110 kab. |
Marina Rõmar |
Kunst 3. – 4.klassid |
NELJAPÄEV 7, 8 tund |
110 kab. |
Marina Rõmar |
Karate 1. klassid |
TEISIPÄEV 6 tund NELJAPÄEV |
028 kab. |
Aleksandr Lanberg |
Karate 2.-4. klassid |
TEISIPÄEV 7 tund NELJAPÄEV |
028 kab. |
Aleksandr Lanberg |
Koor 2.rühm |
ESMASPÄEV 8 tund NELJAPÄEV 7,8 tund |
238 kab. |
Ljudmilla Sjomina |
Koor 1.rühm
|
NELJAPÄEV 6 tund |
238 kab. |
Ljudmilla Sjomina |
Haridusameti poolt toetavad ringid Roblox, Minecraft, Unity 3D, Robootika
Robootika 6.-9.klasside õpilastele (24 kohta)
Tunnid toimuvad reedeti 15.00 – 17.00
tutvumine 3D modelleerimisega, lihtsamate robotite loomine. Töö LEGO konstruktoriga.
Huviringi juht : Andrei Kuntsmann, kab.308
Roblox 4.-5.klasside õpilastele (12 kohta)
Tunnid toimuvad reedeti 14.15-15.00. Kab.309
3D arvutimängude loomine. 3D graafika ja programmeerimise aluste õppimine, oma mängude loomine Roblox Studios.
Huviringi juht: XTeadus MTÜ Natalja Vorotilova, kab.309
Minecraft programmeerimine Python il 4.-5.klasside õpilastele (12 kohta)
Tunnid toimuvad reedeti 15.05 – 15.50
Tutvumine populaarse programmeerimiskeelega ja arvutiteadusega, oma projektide loomine Minecraftis.
Huviringi juht: XTeadus MTÜ, kab.309
Unity 3D 6.-8.klasside õpilastele (12 kohta)
Tunnid toimuvad reedeti 16.00-17.30
Looge oma mänge ja simulatsioone Unitu platvormil ja õppige C# programmeerimise keelt.
Huviringi juht: XTeadus MTÜ, kab.309
Õpetajad:
ESMASPÄEV – Veera Tšertilina, kab. 107
TEISIPÄEV – Olga Homtšenko, kab. 112
KOLMAPÄEV – Marina Rõmar, kab. 110
NELJAPÄEV – Julia Stantšik, kab.108
REEDE – Jelizaveta Niinimäki, kab.107
Tunniplaan:
14:00 – 14:10 – kogumine kabinettidesse, ettevalmistus tundideks
14:10 – 14:30 – lõuna
14:30 – 15:45 – õppeprotsess (kirjalike ülesannete täitmine)
15:45 – 17:00 – Huvitegevus oma valiku järgi(lauamängud, ristsõnade lahendamine, joonistamine jms). Ilusa ilmaga on mängud ja jalutuskäik värskes õhus.
Tunnitasu on 1.60 eurot (Tallinna Haridusameti käskkiri 20.04.2023 nr HA-4/23), arve koostatakse kuu lõpus huviringis käimist arvestades.
Arve summa sõltub otseselt sellest, mitu tundi laps on pikapäevarühmas käinud. Arve vanematele saadetakse e-posti aadressile, mis oli registreerimisel nimetatud.
Toitlustamine:
14.10 – 14.30 – teine toidukord 1,80 eurot
Pikapäevarühmas käivate õpilaste kohta peab arvestust pikapäevarühma õpetaja. Arve pikapäeva toidu eest saadab RK Teeninduse OÜ raamatupidaja algava kuu alguses lapse seaduslikule esindajale e-posti teel pikapäevarühma õpetaja aruande põhjal.
Karate (õhtuti) 1-4 klassid.
Aeg: esmaspäev, kolmapäev ja reede 17:00 – 18:30
Kikkpoks 5-9 klassid.
Enesekaitse 10 – 12 klassid.
Aeg: teisipäev, neljapäev 18:30 – 20:00
Lisainfo:
Aleksandr Lanberg
тел. 56611573