Konsultatsioonide graafik

Õpetaja ees-, perekonnanimi Konsultatsioonid (nädalapäevad, aeg ja klassiruumid)
1 Olga Ivanova E. 13.55 – 14.40 (kab. 414) E. 15.35 – 16.20 (kab. 414)
2 Anneli Kristal E. 8.00-8.45 (kab. 221) N. 8.55 – 9.40 (kab. 221) R. 14.50 – 15.35 (kab. 221)
3 Jelena Walz Т. 13.55-15.25 (kab. 109)
4 Natalja Luukas K. 14.50–16.20 (kab.413)
5 Olga Korkkinen E. 15.35-16.20 (kab. 128)
6 Irina Epler T. 14.50-16.20 (kab. 413)
7 Natalja Vergun K. 8.00-8.45 (kab. 236)
8 Olga Gams E. 14.50-16.20 (kаb. 311)
9 Natalja Talis K. 14.50-16.20 (kab. 304)
10 Margarita Mažeiko K. 14.50-16.20 (kab. 412)
11 Marianna Tam N. 14.50-15.35 (kab. 410) R. 15.35-16.20 (kab. 410)
12 Anna Golubeva E. 11.25-12.05 (kab. 407)
13 Sergei Gruševski E. 14.50-16.20 (kab. 404)
14 Maria Štefanjuk K. 13.10 – 13.55 (kab. 415) K. 14.50 – 15.35 (kab. 415)
15 Natalia Kontorez T. 15.35-16.20 (kab. 229) R. 8.55-9.40 (kab. 226)
16 Olga Didõk E. 8.00-8.45 (kab. 136), Т. 16.20-17.05 (kab. 136)
17 Tõnu Kaukis R. 15.35 – 16.20 (kab. 136)
18 Oleg Kim E. 14.50-15.35 (kab.136), T. 14.50-15.35 (kab.136)
19 Natalia Mahhova E. 15.35-17.05 (kab. 313)
20 Marina Ditina E. 14.40-16.10 (kab. 314)
21 Alla Oja Е. 15.35 – 17.05 (kab. 315)
22 Galina Trufanova E.13.55-14.40 (каb. 411) T. 8.00-8.45 (kab. 311)
23 Jevgenia Petrova E. 15.35 – 16.20 (kab. 407) R. 16.20 – 17.05 (kab. 407)
24 Jekaterina Vanina E. 14.45 – 16.15 (kab. 212)
25 Svetlana Butkovskaja K. 16.20-17.05 (kab. 226)
26 Ivan Ignatov E. 14.50 – 16.20 (kab. 226, 228)
27 Irina Tšitšejeva Е. 15.35 – 17.05 (kab. 229)
28 Anu Lust-Wahar E. 11.25-12.05 (kab. 313) N. 9.30-9.50 (kab. 207)
29 Alisa Horbenko N. 14.50-16.20 (kab.409)
30 Andrei Kuntsmann E. 13.55-14.40 (kab. 309)
31 Sergei Zvonarjov T. 15.35-16.20 (kab. 310) N. 15.35-16.20 (kab. 310)
32 Ahto Mülla N. 14.50 – 15.35 (kab. 238) R. 15.35 – 16.20 (kab. 313)
33 Natalia Kurguz E. 15.35-17.05 (kab.122)
34 Sergei Jakimenko T. 15.35-17.05 (kab.125)
35 Olesja Stavitskaja K. 15.35-16.20 (kab. 407)
36 Ljubov Kolesnik Е. 13.55 – 14.40 (kab. 304) T. 13.55 – 14.40 (kab.304)
37 Ljudmilla Sjomina K. 15.35-16.20 (aula)
38 Olga Homtšenko К. 13.55-14.40 (kab.112) N. 13.10-13.55 (kab.112)
39 Ingrid Reiman E. 16.20-17.05 (kab. 113) R. 16.20-17.05 (kab. 113)
40 Larissa Budnitskaja R. 14.50-16.20 (kab.208)
41 Jelena Doll K. 14.50-15.35 (kab.209) R. 14.50-15.35 (kab.209)
42 Diana Veiper K. 7.30 – 8.00 (kab.210) N. 7.30 – 8.00 (kab.210)
43 Vlada Teus-Miller Т. 13.10 – 13.55 (kab.211) K. 13.10-13.55 (kab.211)
44 Ljudmilla Perepjolkina K. 14.50 – 15.35 (kab. 213) N.14.50 – 15.35 (kab. 213)
45 Anastassia Beloborodova E. 14.50 – 16.20 (каб.108 )
46 Svetlana Zahharova K. 14.50 – 16.20 (kab. 106)
47 Veera Kaparina E. 13.55-15.25 (kab. 109)
48 Marina Rõmar E. 15.35-16.20 (каб.110) N. 13.10-13.55 (каб.112)
49 Anna Mihhaljova R. 12.05-13.35 (kab.105)
50 Irina Voronaja E. 13.55-14.40 (kab. 111)
51 Anastassia Everest T. 15.35 – 16.20 (kab. 408) R. 13.55 – 14.40 (kab. 408)
52 Irina Prokopova K. 14.50-15.35 (kab.311) K. 15.35-16.20 (kab. 310)
53 Aleksei Vintejev T. 11.25-12.05 (kab. 226)
54 Kristjan Jagomägi R. 9.30-9.55 (kab. 407, 226)