Triumfland Saga

Tallinna Haridusamet koostöös Triumf Health meeskonnaga pakub I-II kooliastme õpilastele jaanuari lõpuni tasuta Triumfland Saga interaktiivset ja harivat mängu, mis on loodud spetsiaalselt laste heaolu toetamiseks (toimetulekuks emotsionaalse stressi, ärevuse jm vaimse tervise väljakutsetega). Mängus õpilased kohtuvad erinevate tegelastega, lahendavad ülesandeid ja osalevad tegevustes, mis on kavandatud nende emotsionaalse intelligentsuse, enesehinnangu ja toimetulekuoskuste arendamiseks.

Triumfland Saga on interaktiivne ja hariv mäng, mis on loodud koostöös haridus- ja vaimse tervise spetsialistidega. Mängul on ajapiirang 45 minutit päevas. Samuti võtab mäng arvesse uneaja tähtsust, mis tähendab, et see on kasutamiseks suletud 21.00-08.00.

Triumfland Saga mäng on kõikidele Tallinna koolidele tasuta kättesaadav 15.01-31.01.2024.

NB! Sel neljapäeval, 18.01 kell 15.00 toimub mängu tutvustav veebikohtumine 0,5h, kus saab küsida ka Triumf Health esindajalt küsimusi. Osalema on oodatud nii koolitöötajad kui ka huvilised lapsevanemad.

Tasuta Triumfland Saga mängu saamine:

Registreeri konto.

Parool: TALLINNAHARIDUS

Seejärel lae alla rakendus:

Google Play 

või

Apple Store 

Täpsem info mängu sisust ja olemusest:

Triumfland Saga on Triumf Health’i poolt välja töötatud digitaalne tervisemäng, mis on loodud spetsiaalselt laste vaimse tervise toetamiseks. See interaktiivne mobiilirakendus ühendab endas mängulise lähenemise ja teaduspõhised psühholoogilised meetodid, et aidata lastel toime tulla emotsionaalse stressi, ärevuse ja muude vaimse tervise väljakutsetega.

Mängus saavad lapsed iseseisvalt sukelduda virtuaalsesse maailma, kus nad kohtuvad erinevate tegelastega, lahendavad ülesandeid ja osalevad tegevustes, mis on kavandatud nende emotsionaalse intelligentsuse, enesehinnangu ja toimetulekuoskuste arendamiseks. Triumfland Saga pakub lastele turvalist ja kaasahaaravat keskkonda, kus nad saavad õppida tundma ja väljendama oma tundeid, arendada positiivseid suhtlemisoskusi ning omandada stressijuhtimise tehnikaid. Mängul on ajapiirang on 45 minutit päevas. Samuti võtab arvesse mäng uneaja tähtsust, mis tähendab, et see on kasutamiseks suletud 21.00-08.00.

Mäng on mõeldud l ja II kooliastme õpilastele (vanuses 7-12), et ennetada vaimse tervise probleemide teket. Üle poolte vaimse tervise probleemide kujunevad välja 14 eluaastaks ja selletõttu on meie siht ennetus- ja edendustegevus. Triumfland Saga on muuhulgas tunnustatud ka rahvusvaheliselt, olles pärjatud maailma parima tehnoloogia auhinnaga tervise- ja heaolu kategoorias (World Summit Awards globaalne auhind).

Triumfland Saga on Eesti turul ainus rakendus, mis pakub lastele suunatud vaimse tervise tuge läbi mängulise ja kaasahaarava platvormi. Selle ainulaadsus tuleb eriti esile arvestades praegust olukorda koolides, kus on suur tugispetsialistide puudus. Olukord on kriitiline, eriti laste vaimse tervise igapäevase jälgimise ja toetamise kontekstis. Triumfland Saga aitab seda lünka täita, pakkudes olulist ressurssi laste vaimse heaolu toetamiseks.

Lisaks sellele on Triumfland Saga kättesaadav üheksas erinevas keeles, muutes selle ligipääsetavaks laiale kasutajaskonnale, sealhulgas Ukraina ja Vene lastele. See mitmekeelsus on eriti oluline, kuna lapsed vajavad vaimse tervise tuge oma emakeeles. Rakenduse interdistsiplinaarsus ja keeleline mitmekesisus tagavad, et erinevatest taustadest pärit lapsed saavad vajalikku tuge.

Aktiivset Triumfland Saga vaimse tervise mängu kasutamist!