„Totaalse etteütluse“

Austatud kooliõpilased ja lapsevanemad!

Kutsume teid aktiivsele osavõtule!


MIS? "Totaalne etteütlus" - iga-aastane hariduslik ettevõtmine, mis on suunatud tähelepanu juhtimisele kirjaoskuse küsimustele ja vene keeles kirjutamise kultuuri arendamisele. Selle eesmärk on vabatahtlik tasuta etteütlus  avalikkusele, mis toimub üheaegselt kümnetes linnades üle maailma.

KUS? „Totaalse etteütluse“ korraldajad Tallinnas on MTÜ „Sfäär“ koostöös Tallinna Ülikooli, Tallinna Vene Lütseumi ja Linnavalitsusega.

Selle raames toimuvad tasuta vene keele kursused, mis aitavad meelde tuletada vene keele reeglistikku, saada filoloogi konsultatsiooni ja tõsta kirjakeele taset.  Loengu korraldaja on Tallinna Ülikooli slaavi keelte ja kultuuri instituudi lektor,  filoloogia kandidaat Natalja Tšuikina.

Loengute toimumise aeg on 23. ja 30. märtsil kl 11-00–13- 00 Tallinna Ülikooli auditooriumis S-238. Sissepääs on tasuta ilma registreerimiseta.

MILLAL? „Totaalne etteütlus“ toimub Tallinnas 6. aprillil 2013 kl 14-00 Tallinna Ülikooli ruumides, kust saavad osa võtta kõik soovijad. Registreerimine avaneb lähiajal.

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium