Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi 45.aastapäev

10.jaanuaril 2013, kell 12.00  aulas toimub pidulik aktus 10.-12.klasside õpilastele ning kutsetega vilistlastele , mis on pühendanud  Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi 45.aastapäevale.

Kooli 45.aastapäevale pühendatud aktus oli edukas. Vilistlased rääkisid oma eluteest, töökogemustest, meenutasid gümnaasiumis veedetud aastaid ning soovisid kooliperele  loomingulisust, vastupidavust ja edu. Gümnaasiumi osa õpilased suure huviga vaatasid slaidprogrammi, kus said näha  ennast ja klassikaaslasi algkoolis õppimise ajal.

Aukülalisteks olid:

  •         Roman Ljagu, meie kooli 1995.a vilistlane, vene kultuuri seltsi „Rutenia” assotsiatsiooni juhatuse esimees
  •         Andres Ingerman, 2007.a vilistlane, Vene teatri reklaami ja müügiosakonna juht, Tallinna linna noorsoo linnavolikogu liige,kus ta on ka hariduskomisjoni liige, Kultuuriministeeriumi juures tegutseva Rahvusvähemuste assamblee liige, meie kooli hoolekogu liige
  •          Anton Kuznetski, meie gümnaasiumi 2002.a. vilistlane, Eesti Tööandjate liidu direktori nõunik
  •          Natalja Klepikova,k meie kooli 2002.a vilistlane, erakorralise meditsiini õde, kiirabi brigaadi juht, reanimobiili osakonna õde.