Roheline kool  neljandat korda!

5.juunil toimus Rahvusvahelise projekti "Roheline kool" iga-aastane konverents. Konverents toimus Mektory teaduskeskuses ning oli korraldatud Tartu Loodusmaja poolt Keskkonnaministeeriumi toetusel.
Tervitussõnadega esines Rohelise kooli eestis patroon pr. Kersti Kaljulaid. Olid huvitavad ja teadmisterohked Tartu Ülikooli teadlaste ja õppejõudude esinemised biomitmekesisuse ja ökoloogilise asjatundlikkuse teemadel.
Konverentsi teises osas toimus  nende õppeasutuste autasustamine, kellele omistati Rohelise Kooli nime. Neid Eestis oli 62 , neist 38 said selle nimetuse esimest korda.
Meie gümnaasium sai Rohelise Kooli nime juba neljandat korda. Olid märgitud meie üritused, ressurside kokkuhoid, õpetajate tegevus ja kooliaia projekt.
Rohelise kooli nimi  omistatakse koolile kaheks aastaks, mille järel kool taotleb uuesti  Rohelise Kooli nime  ning esitab selleks aruande oma "rohelisest"  tegevusest.
On märkimisväärne, et Rihelise kooli nime saamine langes ühte  Tallinna Rohelise Euroopa Pealinna nime saamisega. Sellel aastal me tõesti tegime palju kooli, linnaosa ja linna haljastamiseks, istutades suurepärast kooliaeda.
Edu ja loovust meile kõigile ning olgu kõik meie ümber ROHELINE!