Rahvuskultuurid kooli

29. novembril 2017  toimus  kontsert- kokkuvõte, mis oli  pühendatud moldova  kultuurile. Kontsert  toimus  projekti  raames "Rahvuskultuurid  kooli".  Meie gümnaasium   osaleb selles  projektis  juba  3.aastat. Varem meie külalisteks  olid  tatari  ja  gruusia  seltsid. Kontserdil  õpilased  näitasid  oma  joonistusi ning jutustasid Moldovast, esinesid  slaidprogrammiga ja  isegi näitasid  videoklipi "Mida Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium  teab Moldova Vabariigist" Õpilased lugesid  luuletusi ja  laulsid  laule, kus raagitakse  sellest ilusast maast. Õpilased esinesid lauluga rumeenia  keeles. Kontserdi külaliseks  oli kabardiinia  tantsuansambel "Terek". Kontserdil olid külalisteks projekti  "Rahvuskultuurid  kooli" projektijuht Larissa Ivaništševa,   Moldova  Vabariigi suursadik Eestis Inga  Ionesi,  Moldova  seltsi "Lutšaferul" juht Aleksandr Ikim. Tahaks veel  kord  tänada  õpilasi, klassijuhatajaid, muusikaõpetajaid huvitava ja  sisuka  ürituse eest, mis  toimus meie koolis.