“TMRG logo” konkursil osalejate autasustamine.

30 novembril, meie gümnaasiumi direktor pr. Natalja Vergun õnnitles konkursil "TMRGilogo"osalenud õpilasi. Kokku konkursil osales 8 tööd. Oma eskiisid esitasid konkursile 11.klassi õpilased Deniss Poluljahhov, Anastassia Aleksejeva, Erik-Indra Gordejev, 10.klassi õpilane Darja Kolesnikova, 8.a klassi õpilane Artjom Raiski,6.b klassi õpilane Eva Ostrat ja 6.a klassi õpilane Vladlen Anutšin. Zürii märkas, et Deniss Poluljahhovi eskiis on märgatav oma vormi ja liinide poolest, Anastassia Aleksejeva logl onteaduse elementidega ja efektne, Erik-Indra Gordejevi logo on tehtud kooli maskott Elevandi värvides. Teaduse elementidega on valmistatud ka Darja Kolesnikova ja Vladlen Anutšini logod. Mesilaskujuline logo Eva Ostrati sõnul sümboliseerib tarkust ja korda, mis on meie koolis on väärtuslik. Artjom Raisiki ristikheina kujuline eskiis on soovide täitmise ja edu sümboliks.

news1210

Täname kõikikonkursil osalejaid, et suhtusid oma töödesse tõsiselt. Kõik õpilaste tööd antakse üle professionaalsele disainerile, kes teeb valmis meie koooli lõpliku logo variandi vektorformaadis  arvestades meie õpilaste ideeid.