Õpilaskonkurss „Tallinna tegus õpilane“, „Tallinna tegus sporditegelane“ ja „Tallinna noor kultuuritegija“

14. mail 2013 toimus Õpetajate Majas juba viiendat aastat järjest linna tegusaimate õpilaste tunnustamine. Abilinnapea Mihhail Kõlvart ja haridusameti juhataja Andres Pajula andsid üle auhinnad õpilaskonkursside „Tallinna tegus õpilane“, „Tallinna tegus sporditegelane“ ja „Tallinna noor kultuuritegija“ võitjatele.

Konkursside eesmärgiks on tunnustada õpilaste loovat tegevust ja saavutusi ning tutvustada neid ka avalikkusele. Kandidaate said esitada haridusasutuse juhtkond, õpetajad, õpilasomavalitsus, kaasõpilased, hoolekogu ning lapsevanemad.

Nominatsioonis „Tallinna tegus sporditegelane“ sai tunnustuse meie kooli 12. klassi õpilane Natalja Kutsõk. Ta on mitmekordne Eesti meister ning rahvusvaheliste võistluste võitja allveeujumises. Juba neli aastat on ta Eesti koondise koosseisus esindanud Eestit erinevatel võistlustel. Mitmekordne Euroopa noorte meistrivõistluste II ja III koht allveeorienteerumises. 2012. aasta parim allveeorienteeruja. Ta on kõik aastad saanud kiituskirja väga hea õppimise ja eeskujuliku käitumise eest. Aktiivne osaleja aineolümpiaadidel, konkurssidel ja võistlustel linnas, kooli õpilasesinduse liige, erinevate ürituste korraldaja. Õnnitleme ja soovime edu!