Meie õpilased päevalaagris Murastel.

Kolmapäeval, 27.05.2015 meie kooli 6.klasside õpilased projekti KEAT "Kaitse ennast ja aita teisi" raames osalesid Sisekaitseakadeemia Piirivalve Kolledži päevalaagris ja praktilistel õppepäevadel . Meie kooli esindasid Izabella Rodriges, Daniil Okunevski, Darja Kalinina, Darja Kolesnikova, Artjom Larionióv, Rudolf Geiman, Anastassia Romaško ja Leonard Moltsar.Laagri raames oli tehtud suurepärane teaduslik-meelelahutusprogramm. Õpilased läbisid kõik viktoriini 12 etappi, kus arutati varem koolis õpitud projekti KEAT loengute teemad: Päästeameti küsimused, Teedeameti küsimused, Politseiameti küsimused ja esmaabi andmise küsimused. Õpiased vaatasid, kuidas töötab teedeameti pöörlev masin ja tutvusid Piirivalve koerte tööga.

Suur tänu projekti korraldajatele ja meie kooli õpetajale Aleksander Putivtsevile ning meie õpilastele, kes vääralt esindasid meie kooli KEAT projektis.