Matemaatikavõistlus “Känguru”

On tehtud kokkuvõte rahvusvahelises matemaatikavõistluses "Känguru", mis toimub iga-aastaselt ja on üks populaarsemaid maailmas. Känguru võistluses meie vabariigis osales kokku 17594 õpilast 377 koolidest, meie gümnaasiumist -128 õpilast.
Meie õpilased tegid kõigile rõõmu oma tulemustega.
Nooremas vanuserühmas (1.-2.klassid) olid edukad:2.a- Inga Svetlova, 2.b-German Petrov, 2.c- Daniel Nismatšnõi
3.-4.klasside õpilastest olid parimad:
3.a - Filipp Domagala, 4.a - Anna Arsenjeva
5.-6.klasside rühmas olid paremad:
5.a- Sandu Bolokan, 5.b - Anna-Maria Tšižik, 6.c - Georgi Bogdan, Ilja Trušin
7.-9.klasside õpilastest olid meie koolis paremad:
7.a Robert Krall, 9.a - Viktor Nesterov.
IMG 0293-22-05-18-01-38
Parim tulemus vanemas vanuserühmas on 12.klassi õpilasel Maksim Tsvetkovil.
Palju õnne kõigile eduka esinemise puhul!
Suur tänu õpetajatele Irina Prokopovale, Galina Trufanovale, Svetlana Butkovskajale, Svetlana Zaharovale, Vera Kaparinale, Larissa Budnitskajale, Diana Veiperile, Elena Dolile, kelle õpilased olid tublid!