Lugupeetud õpilased, õpetajad ja lastevanemad!

Tehes  kokkuvõtte Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi uue  logo loomise konkursist teatame  teile,et enamus küsitletutest (41%) hääletas vapi stiilis logo eest. Antud logo  näeb akadeemiliselt välja ja on raamatu kujuline. Raamat  on hariduse, teaduse,teadmiste ja loomise protsessi sümbol. Antud  variandis raamat  oma kuju poolest meenutab ka maja kui kooli sümbol,mille  katuse all me  veedame päeva suuremat  osa. Antud  logo oli loodud firma  Rado Laukar  professionaalse  disaineri poolt meie õpilaste tööde baasil. Eriline tänu meie kooli õpilastele Deniss Poluljahhovile, Anastassia Aleksejevale, Erik-Indra Gordejevile, Darja  Kolesnikovale,Artjom  Raiski`le, Eva Ostratile, Vladlen  Anutšinile  konkursil  osalemise ja  oma ideede eest.

news2018 12_35

Alates  1.jaanuarist 2019 meie kooli ametlikel  kanalitel me  kasutame uut logo.