Lugupeetud lapsevanemad!

Tänan teid vastupidavuse, tarkuse ja mõistmise eest , mida te näitasite eelmise nädala jooksul. Kõik me olime meie jaoks uutes tingimustes-meie laste õppeprotsessi oli vaja ümber korraldada ning teha kõik võimalik, et koduseks õppeks muutunud protsess ei kahjustaks tavalist elulaadi.

images 123

Ilmtingimata paljudel õpilastel oli raske end kokku võtta ning täita ülesandeid, mida õpilased ette valmistasid ja õigeaegselt tehtud tööd ära saata.Eriti praegu vajavad õpilased täiskasvanute tuge. Antud olukorras just teie osalemine laste õppimises on kõige olulisem."Motiveerige!",-kuuleme me teie suust meie aadressil. Nüüd te teate kuidas see tegelikult raske. Olen kindel, et igaüks teist vaatab oma last teisest küljest, leidis just seda võtit, mis sobiks kõige paremini oma lapse motiveerimiseks, saaks teda aidata. Kui teil tekib raskusi, siis abi saamiseks tuleb pöörduda õpetaja või tugespetsialistide poole.Üheskoos me kindlasti leiame lahenduse tekkinud probleemile.

Tänan teid, et te leidsite aega, et vastata tagasiside küsimustiku küsimustele. See on meile väga oluline mõista, mis tuli meil hästi välja ja mille kallal tuleb veel tööd teha, et distantsõpet uue õppeformaadina lähiperioodil kõigile meile paremaks muuta.

unnamedKüsimustiku tulemustega võib tutvuda SIIN

Palun teid aru saada, et me ka õppisime ja paljut selgeks saime ning katsetame eelseisval perioodil. Ja kui mõni mõtleb, et õpetajal on Skype-konverentsi on õpetajal kerge korraldada, siis te eksite ja ei võta arvesse raskusi, millega võib kokku puutuda: 1. meie õpilaste perede tehnilised võimalused on erinevad ja me peame neid arvestama,2. Skype võimaldab üheaegne suhtlemine 25 inimesele, meil on aga suurema õpilaste arvuga klassid olemas;3. õpilasel endal võivad ka lapsed olla, kellel on ka distantsõpe. Ja veel palju teisi faktoreid, mis on tehnilise progressi saavutuste takistamiseks.

Täname, et paljud teist jätsid positiivseid vastuseid! See motiveerib ja toetab!

Tuletan meelde, et eriolukorra režiimis te vastutate ka eeskirjade täitmise eest , mis on suunatud koronaviiruse leviku takistamisele. Muretsege selle eest, et teie lapsed kodus püsiksid. Korraldage neile kodus turvalist keskkonda eneseharimiseks ja õppimiseks.

Palun järgige Terviseameti soovitusi!

 

Lugupidamisega,

Natalja Vergun

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi direktor.