“IKT strateegiad ettevõtluses ja hariduses” konverents

29.jaanuaril meie gümnaasiumi 11. ja 12. klassi õpilased osalesid "IKT strateegiad ettevõtluses ja hariduses"konverentsil, mis toimus Pirita Majandusgümnaasiumis. Konverentsil esinesid riigikontrolöör, Riigikogu IKT esindaja ning TTU esindajad 3D-printeri esitlemisega. Printeri programmvarustuse loojate seas on ka meie kooli vilistlane Anton Vedešin (2003).

"IKT strateegiad ettevõtluses ja hariduses" konverents. 29.jaanuaril meie gümnaasiumi 11. ja 12.klassi õpilased osalesid "IKT strateegiad ettevõtluses ja hariduses"konverentsil, mis toimus Pirita Majandusgümnaasiumis. Konverentsil esinesid riigikontrolöör, Riigikogu IKT esindaja ning TTU esindajad 3D-printeri esitlemisega. Printeri programmvarustuse loojate  seas on ka meie kooli vilistlane Anton Vedešin (2003)