Heategevuslik Jõululaat

20.detsembril 2021 toimub meie koolis  heategevuslik Jõululaat. Kõik koos saame me vahendeid korjata ja hoolitseda loomade eest , kes nii abi vajavad! Koos heategusid teha - see on nii tore! Klassid , kes on  otsustanud osa võtta, panevad end kirja registreerimislehel. Müügipäeval saate te kaubanimetustega tabelit täiendada, et  teie lauda saaks reklaamida kooliraadios. Edukamaks reklaamiks mõelge tekst välja , saatke see aadressile huvijuht@mreal.ee
 
või tooge raadios töötavatele õpilastele kätte. Iga osalev klass paneb koridori  oma kabineti kõrvale laud-olgu meil pidu igal korrusel. Mõelge, kuidas te oma müügikoha kaunistate!
Enne, kui te teete plaane, mida laadale tuua, peate mõned reeglid meelde jätma:
  • esiteks, kõik toiduained peavad olema värsked, puuviljad puhtaks pestud, toidu valmistamise ajal pange kindada kätte. Ärge toitu valmistage, kui  haige olete.
  • teiseks,teie kaupa peaks olema kerge kätte võtma, see ei tohi koost lagunema ja käsi määrima. Kui te küpsetate piruka, mõelge , kuidas te igat tükki pakite, varuge salvrätikuid, et küpsiseid pakkida.
  • Müüa võib mitte ainult toitu vaid ka mänguasju, kaunistusi , ehteid-need peavad olema uued. Eriti on hinnalised esemed , mis oma kätega tehtud.
  • Laada tööaeg: 8.45-13.00