2022./2023.õ.a. kokkuvõte

Esimese suvekuu  algul meie koolis toimub parimate õpilaste ja nende juhendajate vastuvõtt direktori juures. 13.juunil eelviimasel õppepäeval koolivaheaja eel me kohtusime Mustamäe Apollo kinos, et vaadata filmi "Merineitsi". Paljud ei jõudnud veel seda vaadata, kuna film tuli alles hiljuti ekraanile. Film on värviderikas, positiivne, perekeskne, sõprusest, toetusest, mis on meie elus väga oluline.
Suur tänu teile kõigile: püüdlikud viielised, olümpiaadide ja konkursside ning võistluste võitjad, õpilasomavalitsuse liikmed, kes aasta jooksul korraldasid palju suurepäraseid üritusi, koolikoori liikmed, kes sellel suvel esindavad meie kooli laulu- ja tantsupeol, õpilaste andekad juhendajad teie loovuse, püüdlikkuse ja aja eest, suurepäraste tulemuste eest, teie pühendamise eest!
Soovime teile ilusat ja päikesepaistelist koolivaheaega, palju huvitavaid tegevusi ja kohtume septembris uuesti meie armsas koolis!