Mitte punkt, vaid uue peatüki algus

Mõnikord on üks lava koht, kus lõpeb üks teekond ja algab uus. Täna toimusid Kultuurikeskuses Kaja 9. ja 12. klassi lõpetajatele põhikooli ja gümnaasiumi lõputunnistuste pidulikud üleandmised.
Tunnistusi vastu võttes ei saanud lõpetajad kaasa pelgalt dokumenti. 9. klassi lõpetajatele tähendab see uute valikute aega, gümnaasiumilõpetajatele aga sammu järgmisse eluetappi, kus koolikell enam päevi ei määra.
Täna oli palju rõõmu, elevust ja seda erilist tunnet, mis tekib siis, kui üks peatükk saab läbi, et anda ruumi järgmisele.
Pidulikul sündmusel tervitas ja õnnitles lõpetajaid Mustamäe linnaosa vanem Marja-Liisa Veiser.
Sõna võttis ning lõpetajaid õnnitles Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi direktor Natalja Vergun.
Soovime kõigile lõpetajatele julgust teha oma valikuid, sihikindlust oma eesmärkide saavutamisel ning inimesi, kes oleksid neile igal sammul toeks. Jäägu tänane päev mitte punktiks, vaid uue peatüki alguseks.
Õnnitleme 9. ja 12. klassi lõpetajaid, nende vanemaid ja õpetajaid selle tähtsa sündmuse puhul. Head teed ja palju kordaminekuid tulevikus!